Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR RADYO VATAN ARAMA KURTARMA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ÇOCUKLARINDAN KUŞLARA YUVA

ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ÇOCUKLARINDAN KUŞLARA YUVA

Tarih 24 Mart 2017, 10:47 Editör

ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ ÇOCUKLARINDAN KUŞLARA YUVA

Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi çocukları, 24 Mart 2017 tarihinde Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı’nı ziyaret ederek, bahçedeki ağaçlara kuş yuvası yerleştirdi. Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı’nın Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı işbirliğinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe, Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı Erdoğan Çelebi ve Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi Sorumlusu İlkay Gökbulut da katıldı.

ÇELEBİ: “ANA FELSEFEMİZ HER CANIN ÖNEMLİ OLDUĞU”

Etkinlikte yaptığı konuşmada “Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı olarak ana felsefemiz her canın önemli olduğudur” diyen Başkan Erdoğan Çelebi, bugünkü etkinliğin de aynı temaya sahip olduğuna işaret etti. Çelebi, Lefkoşa içinde bir vaha konumunda olan Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı’nda pek çok kuşun konakladığını anlattı. Erdoğan Çelebi, farklılıkları olan bireylerin eğitilmesi konusunda büyük fedakarlıklar gösteren Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi yetkililerine de teşekkür etti.

GÖKBULUT: “SOSYAL AKTİVİTELER ÖNEMLİ”

Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi Sorumlusu İlkay Gökbulut da burada yaptığı konuşmada, Merkeze devam eden çocukların toplumda yer alması için çalıştıklarını anlattı. Bu bakımdan, sosyal aktivitelerin çok önemli olduğunu dile getiren Çelebi, etkinliğe katkı koyanlara teşekkür etti. Konuşmaların ardından çocuklar, üzerlerinde kendi isimleri yazılı kuş yuvalarını ağaçlara astı.
Bu haber 112 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google 

FAALİYETLER

SİVİL SAVUNMA ARAMA KURTARMA EKİBİ İZMİR'DE EĞİTİME KATILDI

SİVİL SAVUNMA ARAMA KURTARMA EKİBİ İZMİR'DE EĞİTİME KATILDI SİVİL SAVUNMA ARAMA KURTARMA EKİBİ İZMİR'DE EĞİTİME KATILDI

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI PERSONELİ MEKSİKA'DA

SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI PERSONELİ MEKSİKA'DA SİVİL SAVUNMA TEŞKİLATI PERSONELİ MEKSİKA'DA "2017 AFET RİSKLERİNİN AZALTILMASI KÜRESEL PLATFORMU"NA KATILDI

MÜNHAL

SON DEPREMLER

ACİL ÇAĞRI

ALO 101

CANLI YAYIN

KKTC HAVA DURUMU


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: SSTB BİLİŞİM